En

پمپ هیدرولیک

پمپ هیدرولیک
شرکت رکسان پارسیان، یکی از پیشگامان در عرصه ی ارائه ی انواع پمپ هیدرولیک برای کاربردهای مختلف صنایع از قبیل مهندسی راه آهن، صنعت سیمان، صنعت فولاد، صنایع فرایندهای شیمیایی، مهندسی خودرو، پرس و سیستم های شبیه سازی و راه اندازی و حمل و نقل و ماشین آلات در برند های معتبر دنیا مانند پمپ هیدرولیک Rexroth می باشد.
پمپ های ارائه شده توسط رکسان پارسیان شامل پمپ های اسکرو,پیچی,جابه جایی ثابت,جا به جایی متغیر,دنده ای,تیغه ای ,پیستونی و .... می باشد.
فروش پمپ هیدرولیک با بهترین قیمت پمپ هیدرولیک توسط این رکسان پارسیان صورت می پذیرد.
وجودنشت در اطراف شفت، امکان دارد در بعضی ازپمپ های هیدرولیکی مانندپمپ‌های پیستونی و یا پمپ‌هایی که با مخزن بالایی فعالیت می‌کنندفشار کمی در زیر سیل شفت به وجود آید. هنگامیکه سیل شروع به ساییدگی کند، نشت خارجی بوجود می آید. این نشت وقتی که پمپ هیدرولیک شروع به می کند بیشتر مشخص می شود و در زمان خاموشی پمپ هیدرولیک از بین می‌رود.
پمپ‌های دیگر مانند دنده‌ای و پره‌ای، با وکیوم کمتری در زیر سیل کار می‌کنند. نشت امکان دارد فقط بعد از اینکه پمپ هیدرولیک بیایستد اتفاق بیوفتد.
امکان دارد قبل از زمان ساییدگی سیل شفت به دلیل دمای خیلی زیاد روغن رخ دهد. در دمای ۲۰۰ درجه ، سیل های لاستیکی عمر خیلی کوتاهی دارند.
بودن ساینده‌ها در روغن امکان دارد سیل را به سرعت بپوشانند و حتی نشانه‌های محیطی از شفت در ناحیه سیل رخ دهد. اگر ساینده‌ها ازیک ساعت و یا حتی بیشتر بمانند با گرفتن یک نمونه از مخزن تصفیه می‌شوند، بررسی کنید. رایج ترین نقطه، محفظه‌ی ورودی و خروجی هوا برروی مخزن است. جهت برطرف کردن، سیل مخزن هوا را محکم کنید و فشار ۱ یا ۲ PSI را در بالای روغن ایجاد کنید.