En

طراحی و عیب یابی یونیت هیدرولیک

درشرکت رکسان پارسیان یونیت هیدرولیک معمولا از نحوه قرار گیری شیر آلات، الکتروموتور های و پمپ های هیدرولیکی روی مخزن روغن با توجه به مـدارات طـراحی شده جهت سیستم و همچنین محدودیتـهایی که برای نصـب وجود دارد انجام می‌پذیرد. عمومآ ظاهر یونیت هیدرولیک و نوع قرارگیری الکتروموتور نسبت به مخزنش با توجه به مدل هایی که برای نصبش وجود دارد انجام می شود.
متخصصان رکسان پارسیان در مواقعیکه به دلیـل محدودیتهـای موجود در نصب یونیت هیدرولیک ، اگر امکـان استفـاده از مدل هـای عمومی و متداول نصب وجود نداشته باشد، در آن صورت نحوه قرار گیری الکتروموتور، بلوک شیرآلات و قطعـات دیگر با توجه به فضای موجود انجام می دهند. نمونه یونیت های هیدرولیکی که در رکسان پارسیان قابل ساخت و طراحی و تعمیر می باشند :
یونیت هیدرولیک برای کوره . یونیت هیدرولیکی برای ماشت ابزارها . یونیت هیدرولیک جهت ساخت میلگرد. یونیت هیدرولیکی برای مخلوط مواد. یونیت هیدرولیک جهت بالابرها. یونیت هیدرولیکی مناسب برای دستگاه های پلاستیک ....

هنگام خرابی در یونیت هیدرولیک عمدتا نشانه هایی وجود دارد که نشان از خرابی سیستم می دهد و براحتی قابل شناسایی می باشد.مثلا سر و صداهای عجیب .بالا رفتن دمای سیال هیدرولیک.و دریافت پاسخ ضعیف در سیستم هیدرولیکی.

باید به این نکته بسیار مهم توجه کرد که اگر در زمان هایی ابتدایی طراحی یونیت هیدرولیک اشتباهی صورت پذیرد و همچنین قبل از طراحی اطلاعات کامل نباشد متحمل هزینهای گزافی خواهید شد.
بطور کلی بالا رفتن حرارت و دمای سیال هیدرولیک(روغن) و از بین رفتن انرژی و عملکرد نا مناسب سیستم ناشی از محاسبات و طراحی غیر صحیح و غلط می باشد که در آخر انواع خرابی ها و بالا رفتن هزینه نگهداری و تعمیرات می گردد.

از این رو شرکت رکسان پارسیان به پشتوانه سابقه بالای خود در زمینه ساخت.تولید و طراحی انواع سیستم هیدرولیکی ( یونیت هیدرولیک ) و همچنین با برخورداری از متخصصین مجرب هر گونه سفارش در زمینه تعمیرات و ساخت و طراحی یونیت های هیدرولیکی مجموعه می پذیرد.

رکسان پارسیان به طور مختصر جهت تعمیر یونیت هیدرولیکی مراحل زیر را انجام می دهد.
-بررسی و عیب یابی فیلتر و قدرت مکش پمپ ها
-بررسی و عیب یابی صافی