En

یونیت هیدرولیک

۱۳۹۷/۱۱/۱۶

رکسان پارسیان فعال در زمینه در طراحی انواع یونیت هیدرولیک با بهترین کیفیت و همچنین فروش یونیت هیدرولیک با بهترین قیمت در خدمت مشتریان خود می باشد.

یونیت هیدرولیک

تولید یونیت هیدرولیک بخش عمده ای از محدوده تولید ما می باشد بنابراین ما با ماشین کاری قطعات بر روی دستگاه های تراش و فرز و دریل و بررسی های کامل بخش کنترل کیفیت وارد مراحل مونتاژ و با توجه به حساس بودن قطعات وارد مرحله تست و در نهایت پس از نقاشی و بسته بندی با دفترچه های گارانتی یک ساله به مشتری تحویل می نماییم.

یونیت هیدرولیک طراحی و تولید شده توسط رکسان پارسیان محصولات با کیفیتی هستند. در حقیقت تشکیل مجموعه رکسان پارسیان ، سبب ایجاد همکاری نزدیک با تولید کنندگان پیشرو در صنعت های هیدرولیک و پنوماتیک و همچنین در دسترس قرار دادن محصولات با کیفیت به مشتریان عزیز شده است.

طراحی,مهندسی,شبیه سازی سیستم و یونیت هیدرولیکی,تعمیر و ارتقای سیستم و یونیت های هیدرولیک و مشاوره در زمینه ی بهبود عملکرد یونیت و سیستم هیدرولیک از خدمات رکسان پارسیان به شمار می رود.

یونیت های رکسان پارسیان دارای قابلیت اطمینان بالا,کمترین صدا و حالت بهینه از نظر مصرف انرژی و هزینه می باشد. در طراحی یونیت هیدرولیک از بهترین برندهای اروپایی و نیز طبق نظر و درخواست مشتری استفاده شده است.

رکسان پارسیان بر اساس ویژگی های درخواستی برای عملکرد سیستم و شرایط مرزی ارائه شده توسط مشتری,اقدام به طراحی و ساخت و مهندسی یونیت هیدرولیک می نماید.