En

مشاوره و طراحی یونیت هیدرولیک

۱۳۹۸/۰۵/۲۸

ساخت و طراحی یونیت هیدرولیک از پایه های اصلی فعالیت شرکت رکسان پارسیان می باشد. این مجموعه با توجه به توانمندیها و قابلیت های ویژه موسسان آن در حوزه ساخت ماشین آلات صنعتی و سیستمهای پیچیده شروع به فعالیت نموده است.

رکسان با تکیه بر همت و تلاش نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین بهره مندی از فن آوری روز جهان به گستره بزرگی از جامعه صنعت بزرگ ایران از جمله شرکت ها و کارخانجات بزرگ تولیدی درزمینه های مختلف صنعتی از جمله، آلومینیوم، فولاد سازی، تزریق پلاستیک، کشتی سازی، هواپیمایی, ماشین آلات صنعتی ...توان خدماتی خود را ارائه داده است .

مشاوره و طراحی یونیت هیدرولیک

مشاوره و طراحی یونیت هیدرولیک با توجه به تجربه موفق و تاثیرگذار گروهفنی شرکت رکسان پارسیان ساخته شده است.حال اگر به دنبال حل و پیدا کردن جواب سوالات مربوط به پروژه و یا اجرای پروژه در حوزه سیستم هیدرولیک صنعتی -یونیت هیدرولیکی هستید، مهندسین و کارشناسان تیم ساخت و طراحی در انتظار تماس شما می باشند.

واحد ساخت و طراحی یونیت هیدرولیک تسهیلات و خدمات ذیل را برای شما عزیزان آماده نموده است.

-ارائه دادن انواع مشاوره

- بهینه کردن و رفع ایرادات طرح های موجود

-هماهنگ کردن ملاقات و بازدید از سایت کارفرما جهت بررسی پروژه

-ایجاد طرح و نقشه اولیه و برآورد هزینه های انجام پروژه

-ایجاد انواع نقشه ها به صورت سه بعدی

-بررسی و ایجاد لیستی از قطعات مورد نیاز سیستم هیدرولیک

-مستند کردن تمامی مدارک تخصصی و فنی

-مهیا نمودن مجموعه ای از دستور العملها جهت راه اندازی و همچنین جهت نگهداری و راهبری

به دلیل سابقه ی زیاد و همچنین تجربه بسیار موفق گروه ساخت و طراحی در پوزیشن های گوناگون صنعتی در صورت نیاز، به عنوان یک یاور و مشاور معتمد شما در تحویل و اجرای پروژه های ساخت یونیت هیدرولیک در خدمت شما هستیم.

جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان مهندسین و متخصصین تیم ما فقط یک تماس فاصله دارید.