En

ساخت و طراحی و اجرای سیستم های هیدرولیکی

۱۳۹۸/۰۶/۰۵

معمولا برای بیشترمتخصصین و مهندسین علم مکانیک طراحی انواع ماشین آلات ، اطمینان خاطر به جهت طراحی مناسب و دقیق و همچنین عملکرد درست یک سیستم هیدرولیک از مهمترین حساسیت ها و نگرانیهاست.

مجموعه رکسان پارسیان در جهت مرتفع کردن این دغدغه ها،با اعتماد و برخورداری از تجربه و علم تخصصی مهندسین خودش ، صفر تا صد تمامی مراحل ساخت و طراحی و اجرا کردن سیستم های هیدرولیک را در بیشتر صنایع کشور و کارخانجات های مختلف را تحت پوشش خود قرار داده و پیاده سازی می نماید.

ساخت و طراحی و اجرای سیستم های هیدرولیکی

یکسری نیازمندی های عملکردی در طراحی و ساخت یک سیستم هیدرولیک وجود دارد که شامل:سرعت و کورس لازم برای حرکت سیلندر و عملگرها -نیروی لازم و کافی -دقت در اعمال نیرو و هدایت عملگرها- موقعیت محیط و مدت زمان کاری و .... می شوند.

از مهم ترین مراحل گرفتن اطلاعات درست و دقیق از کارفرما می باشد زیرا با داشتن این اطلاعات مهم و مناسب واحد فنی و مهندسی رکسان می توانند:دیاگرام عملکردی و طراحی مدارسیستم هیدرولیک ، بدست آوردن فشار و دبی سیتم هیدرولیکی و بعد از آن انتخاب الکتروموتور و پمپ مناسب با سیستم هیدرولیک، گزینش اندازه و نوع شیرهای هیدرولیکی، بدست آوردن جزییات و ابعاد عملگرها و سیلندرها، گزینش اندازه و نوع هیدروموتورها، طراحی کردن سیستم کنترل ... صورت دهند.

در مرجله بعدی فاکتور ها و قطعه های لازم با توجه به سایز ها و نوع ها و همچنین شیوه و روش نصب با توجه به مدل ها و برند های پیشنهاد شده توسط تیم فنی ما یا خود مشتری برگزیده می شود.

و در آخرتوسط ما پیشنهاد مالی و تخصصی به مشتری ارائه می گردد و در صورت قبول و تایید توسط مشتری تمامی نقشه ها و توضیحات طراحی و تولید سیستم هیدرولیکی مورد نظر با تمامی جزییات پروژه برای تایید نهایی به مشتری تحویل داده می شود و بعد از آن پروژه تولید و ساخت شروع می گردد.