En

روانکاری هیدرولیکی Lincoln

شرکت Lincoln فعال در زمینه روغن کاری,روانکاری هیدرولیکی و محصولاتی از قبیل پمپ گریس و گریس پمپ ها و همچنین گریس زن ها را ارائه می دهد.از این رو شرکت رکسان پارسیان مفتخر است تا با در اختیار داشتن نمایندگی شرکت Lincoln در کشور محصولات این شرکت را به مشتریان خود عرضه نماید.
سیستم روانکاری را می توان از دیدگاه های مختلف به چندین صورت طبقه بندی کرد.قسمت خاصی از روانکاری که سیستم روغن چرخشی نامیده می شود. کار روغن تنها روانکاری یا روغنکاری نیست و علاوه بر کار روانکاری خنک کاری نیز انجام میدهد.در این نوع سیستم ها تنها احتمال هدر رفتن روغن در اثر نشتی بوده که آن هم به سیستم طزریق خواهد شد.سیستم سیرکولاسیون مدار بسته می باشد این در حالیست که اکثر سیستم های روانکاری مدار بار باز هستند.
سیستم روانکاری یا روغن کاری ,,روانکاری اتوماتیک و منظم را در اجزاء مکانیکی خطوط تولید و ماشین آلات انجام می دهد قسمت روانکاری شامل گریس پمپ یا پمپ گریس,گریس زن ها می باشد.
ماشین ها و اجزای مورد نظر به صورت مستقیم به سیستم روانکاری مرکزی متصل شده و به هنگام کارکرد روانکاری انجام شده که این روش روانکاری طول عمر قطعات را افزایش می دهد.

میبایست جهت جلوگیری از آلودگی های روغن از صافی‌ ها و فیلترهای مناسب جهت هواکش مخزن و همچنین خطوط روغن سیستم استفاده گردد و همچنین با آب‌بندی کامل سیستم.
در فمقاطع مختلف زمانی، با کارکرد و عملکرد معین سیستم ها، حتما اقدام به تعویض روغن نمایید.زیرا سیستم از تجزیه شدن و اثرات حاصل از آن در امان بماند.همچنین ادر مواقع لزوم از روغن موجود در آزمایشگاه ها نمونه‌ برداری کرده و شرایط روغن را دائما کنترل نمایید.
روغن های هیدرولیکی به سبب برخورداری از خصوصیت روانکاری موجب کم شدن ضریب اصطکاک میان سطح های تحریک شده و از ساییدن و استهلاک خیلی سریع آنها جلوگیری می کند. وجود همین خصوصیات به مقدار لزجت روغن بستگی دارد که با اضافه نمودن ترکیبات بخصوص با توجه به کاربرد مورد نیاز تعدیل می شود.