En

آرشیو اخبار

 1. استخدام کارشناس فروش

  شرکت رکسان پارسیان پیشرو در ساخت و طراحی و اجرای سیستم های هیدرولیکی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

 2. استخدام

  شرکت رکسان پارسیان پیشرو در ساخت و طراحی و اجرای سیستم های هیدرولیکی جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

 3. ساخت و طراحی و اجرای سیستم های هیدرولیکی

  معمولا برای بیشترمتخصصین و مهندسین علم مکانیک طراحی انواع ماشین آلات ، اطمینان خاطر به جهت طراحی مناسب و دقیق و همچنین عملکرد درست یک سیستم هیدرولیک از مهمترین حساسیت ها و نگرانیهاست.
  مجموعه رکسان پارسیان در جهت مرتفع کردن این دغدغه ها،با اعتماد و برخورداری از تجربه و علم تخصصی مهندسین خودش ، صفر تا صد تمامی مراحل ساخت و طراحی و اجرا کردن سیستم های هیدرولیک را در بیشتر صنایع کشور و کارخانجات های مختلف را تحت پوشش خود قرار داده و پیاده سازی می نماید.

 4. مشاوره و طراحی یونیت هیدرولیک

  ساخت و طراحی یونیت هیدرولیک از پایه های اصلی فعالیت شرکت رکسان پارسیان می باشد. این مجموعه با توجه به توانمندیها و قابلیت های ویژه موسسان آن در حوزه ساخت ماشین آلات صنعتی و سیستمهای پیچیده شروع به فعالیت نموده است.
  رکسان با تکیه بر همت و تلاش نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین بهره مندی از فن آوری روز جهان به گستره بزرگی از جامعه صنعت بزرگ ایران از جمله شرکت ها و کارخانجات بزرگ تولیدی درزمینه های مختلف صنعتی از جمله، آلومینیوم، فولاد سازی، تزریق پلاستیک، کشتی سازی، هواپیمایی, ماشین آلات صنعتی ...توان خدماتی خود را ارائه داده است .

 5. فروش یونیت هیدرولیک

  مجموعه رکسان پارسیان در حوزه طراحی انواع یونیت هیدرولیک با بهترین کیفیت و متریال موجود در بازار و همچنین فروش یونیت هیدرولیک با بهترین قیمت بصورت رقابتی در خدمت مشتریان خود می باشد.
  تولیدو فروش یونیت هیدرولیک بخش عمده ای از محدوده وسیع ساخت و تولید رکسان پارسیان می باشد بنابراین ما با ماشین کاری قطعات بر روی دستگاه های تراش و فرز و دریل و بررسی های کامل بخش کنترل کیفیت وارد مراحل مونتاژ و با توجه به حساس بودن قطعات وارد مرحله تست و در نهایت پس از نقاشی و بسته بندی با دفترچه های گارانتی یک ساله به مشتری تحویل می نماییم.

 6. ساخت و فروش جک هیدرولیک

  شرکت رکسان پارسیان سازنده,طراح و تامین کننده انواع جک هیدرولیک در کشور می باشد.طراحی و فروش جک هیدرولیک این مجموعه توسط نیروهای مجرب و متخصص در حوزه هیدرولیک صورت می پذیرد.جهت ثبت سفارشات ساخت وطراحی جک هیدرولیک و سیلندر هیدرولیک خواهشمند است موارد ذیل را ارسال نمایید:

 7. فروش پمپ هیدرولیک

  شرکت رکسان پارسیان، یکی از پیشگامان در عرصه ی فروش پمپ هیدرولیک در انواع آن برای کاربردهای مختلف صنایع از قبیل مهندسی راه آهن، صنعت سیمان، صنعت فولاد، صنایع فرایندهای شیمیایی، مهندسی خودرو، پرس و سیستم های شبیه سازی و راه اندازی و حمل و نقل و ماشین آلات در برند های معتبر دنیا مانند پمپ هیدرولیک Rexroth می باشد.

 8. کیت شارژ

  تامین و فروش انواع کیت شارژ و همچنین انواع آکومولاتوربا بهترین برندها و قیمت های مناسب توسط شرکت رکسان پارسیان صورت می پذیرد.در صورت خرید سفارش خود را از طریق تماس با شرکت اعلام نمایید.

 9. گریس کاری

  رکسان پارسیان فعال در زمینه ارائه انواع خدمات روانکاری شامل : توزیع کننده گریس,گریس پمپ,پمپ گریس,گریس کاری,گریسکاری,مقسم گریس در کشور می باشد.

 10. نماینده moog

  رکسان پارسیان به عنوان نماینده moog ,یکی از بزرگترین عرضه کننده محصولات moog در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک در کشور می باشد.فروش محصولات moog با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت.