En

پاورپک هیدرولیک-یونیت هیدرولیک Hawe

یونیت هیدرولیک با توجه به شکل و نحوه قرارگیری و چیدمان شیرآلات هیدرولیکی،الکتروموتورها و قطعه های واسطه عموما به مدل های مختلفی ساخته می شوند.
یونیت هیدرولیک با توجه به درخواست و لوزم پروژه های گوناگون موجود در صنعت دارای فشار کاری از۱۰۰ تا ۳۵۰ بار طراحی و ساخته می شوند.اما باید گفت که در طراحی و ساخت مخصوص یونیت هیدرولیکی امکان افزایش دادن فشار تا حدود هزار بار نیز وجود خواهد داشت.
همچنین در ساخت و تولید منحصر به فرد یونیت هیدرولیک جایگزین کردن موتورهای دیزلی و یا بکارگیری از الکتروموتورهایی که توان بالاتری دارند وجود دارد.
نکته ای که هست اینست که در طراحی و ساخت یونیت هیدرولیک مخصوص اگر محدودیتی به لحاظ ابعادی بوجود بیاید قطعا شکل و نحوه نصب کردن قطعه ها تغییر پیدا می کند. برای مثال زمانیکه نتوان پمپ و موتور را بر روی در مخزن نصب کرد میبایست از کناره های جانبی جهت انجام این عمل کمک گرفت.قعدتا با توجه به این وضعیت شرایط و تفکرات ویژه ای جهت آب بندی لحاظ می گردد.
پاورپک هیدرولیکی ,یا همان یونیت هیدرولیک در برندهای مختلف قابل عرضه می باشد.شرکت رکسان پیشرو در صنعت هیدرولیک پاورپک هیدرولیکی را توانایی تامین از معتبرترین برندهای دنیا را دارد که در حال حاضر پاورپک هیدرولیکی,یونیت هیدرولیکی, را از برند هاو Hawe عرضه می نماید.