En

پکیج پمپ

هر فرآیندی برای انجام نیازمند انتخاب درست لبزار مرتبط به خود می باشد.مثلا برای برخی فرآیند نیاز مند به استفاده از پمپ های هیدرولیکی است اما این پمپ های هیدرولیکی انواع و اقسام مختلفی دارند که با توجه به نوع استفاده طراحی و خریداری می شوند.
پکیج پمپ ها هم انواع مختلفی دارند که می توان به پکیج پمپ فرآیند و پکیج پمپ تزریقی و یا پکیج پمپ های افزایش فشار و دبی اشاره کرد.
از این رو شرکت رکسان پارسیان پیشرو در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک با چندین سال سابقه در زمینه تولید و تامین محصولات هیدرولیکی و پنوماتیکی آمادگی خودرا تا در زمینه طراحی و ساخت و همچنین تامین انواع پکیج پمپ ها با معتبرترین برند های دنیا اعلام می دارد.
-چگالی روغن می‌تواند برای برخی از انواع پمپ ها بسیار بالا باشد. بعضی از پمپ‌ها در روغن‌های سنگین درست عمل نکرده یا در شرایط کاویتاسیون موضعی کار خواهند کرد.
کار کردن پمپ در هوای سرد آسیب بسیار شدیدی به پمپ وارد می‌کند.بکارگیری چندین ساعته از پمپ در شرایط کاویتاسیون تا وقتیکه که روغن گرم شود،سبب کاهش عمر پمپ می شود. بکارگیری از روغن در هوای آزاد نه تنها از شاخصه‌های شناخته شده بلکه از ویسکوزیته‌های در دسترس نیز توصیه می‌شود. این امر سبب کمینه کردن تغییرات ویسکوزیته در روغن از حالت سرد به داغ می‌شود و کاویتاسیون در راه اندازی سرد را بسیار کم می کند.
حتما اندازه صافی مکش را چک شود. اطمینان حاصل نمایید که صافی اصلی با صافی کوچکتر تعویض نشده باشد.بیشتر شدن سایز صافی تا حد امکان، می‌تواند به سیستم‌هایی که در آن انتخاب سایز اصلی به صورت مرزی انجام شده است، کمک نماید.
بکارگیری از روغن با کیفیت بالا موجب کم شدن تشکیل تهنشین و لجن می‌شود.
حتما از سرعت پیشنهاد شده برای پمپ استفاده نمایید. نسبت قرقره و چرخ دنده را بررسی نمایید. دقت نمایید که موتور الکتریکی با سرعتی بالاتر از سرعت اصلی کار نکند.