En

شیر کنترل سروو هیدرولیکی موگ

شیرهای سروو و سروو_پروپورشنال موگ به دقت بالا و قابلیت اطمینان بالا معروف هستند. با توجه به نیازهای بسیار دقیق و مشخص ، تولید و گسترش این نوع شیرها در سایزهای مختلف انجام گردیده است. که
باتوجه به تولید و گسترش این شیرها بر اساس نیازمندی های دقیق و کاربرد خاص آن ویژگی های عملکردی درایو، اسمبل و سایزهای مختلف از این شیرها موجود می باشد.
شیر کنترل سروو هیدرولیکی برند شرکت موگ شامل زیر گروه فلو کنترل هستند که در ادامه توضیح داده می شود.
در مواقعی که احتیاج دارید که جریان وارد شده در یک سیستمی که دارای لوله کشی مشخصی است را عوض کنید ، هم جهت قطع و وصل کردن خود جریان- تغییر فشار و مسیر همچنین تغییر سرعت، تنها کاری که باید انجام دهید فرستادن یک سیگنال الکتریکی با قدرت کم به سمت سروو ولو متناسب در سیستم تنها کاری است که می توان صورت داد . این عمل توسط یک نوع پنل کنترل دیجیتالی اتفاق می افتد.
شیرهای کنترل سروو وسیله ای در جهت محاسبه واندازه گیری مقدار جریان سیال یا همان روغن متناسب با سیگنال های الکتریکی یا فرمان وارد شده به داخل مدار می باشد تا از این طریق کنترل فشار و سرعت وموقعیت، نیروی خارج شده عملگرمربوطه به صورت دقیق انجام گردد.در حالت کلی شیرهای سروو وسیله ای کنترلی بصورت حلقه بسته می باشند که طراحی آنها چند طبقه می باشند.

رکسان پارسیان به عنوان نماینده moog ,یکی از بزرگترین عرضه کننده محصولات moog در زمینه هیدرولیک و پنوماتیک در کشور می باشد.