En

شیلنگ و اتصالات

شرکت رکسان پارسیان به عنوان ارائه دهنده ی انواع شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیک با هدف تامین نیاز بازار و ساخت انواع شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیکی و پنوماتیکی و صنعتی همواره نامی آشنا برای عرصه های مختلف کشور محسوب می شود و در این صنعت بیش از گذشته خواهد درخشید.
آنچه این شرکت را به عنوان یک مجموعه خوشنام و پیشرو در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک معرفی نموده رعایت اصل مشتری مداری و همچنین برخورداری از دانش فنی,تجهیزات مدرن و کادری مجرب می باشد.
شرکت رکسان پارسیان با کادری مجرب و دستگاه ها و ابزارآلات تخصصی آمادگی خود را جهت ارائه خدمات فنی و تامین کلیه ملزومات صنعتی را در زیر اعلام میدارد:
1-ارائه انواع شیلنگ های هیدرولیک, اتصالات, شیلنگ های صنعتی
2-ساخت انواع شیلنگ های بخار, استنلس استیل, خدمات پرس شیلنگ و جوش ارگون
3-انواع شیلنگ های تخصصی روغن, سیلیکون, پزشکی, غذایی ,دارویی, آزمایشگاهی نفتی و شیمیایی
4-انواع کوپلینگ و بست لوله و شیلنگ هیدرولیک
5-تست شیلنگ های فشار قوی و صدور گواهی نامه تست توسط شرکت مربوطه و عضو موسسه استاندارد ایران
6-فروش دستگاه های مونتاژ و تست شیلنگ هیدرولیک
شیلنگ هیدرولیک به سبب ایجاد نمودن فضای اصلی انتقال جریان و سیال از یک ناحیه تجهیزات به قسمت های دیگر و به همراه آن ایجاد انعطاف بسیار زیاد در مواقع ساخت و طراحی تجهیزات، نقش خیلی مهمی در سیستم های هیدرولیک ایفا می نماید. شیلنگ ها در وسایل و تجهیزات حمل و نقلی و صنعتی زیادی همچون کارخانجات تولید کننده، کشاورزی، حمل و نقل، نفت و گاز و همچنین از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند.
بصورت کلی باید گفت که انتخاب درست و بجا از ادوات هیدرولیک بخصوص شیلنگ هیدرولیک نقش حیاتی در دوام بالا و کارکرد و عملکرد تجهیزات را برخوردارمی باشند. شرکت رکسان پارسیان با فراهم نمودن متنوعی از شیلنگ های هیدرولیک با برندهای معتبر جهانی و همچنین قیمت مناسب تلاشو سعی بر همراهی و کمک به شما مشتری گرامی برای انتخاب و خرید بهتر این نوع محصولات کرده است.
تعدادی از انواع شیلنگ هیدرولیک:
-شیلنگ های مکشی
-شیلنگ های تکی و دوبل تنیده شده
-شیلنگ های فشار پایین و متوسط
-شیلنگ های فشار قوی