En

شیلنگ هیدرولیک

بطور کلی شیلنگ هیدرولیک از یک لوله با جنس لاستیک مصنوعی ساخته شده است که وظیفه نگهداری سیال را در داخل شیلنگ هیدرولیک را بر عهده دارد . طبیعت ارتجاعی لاستیک در شیلنگ های هیدرولیک باعث می شود که برای ایجاد قابلیت تحمل فشار لایه های تقویت کننده ای به دور ان بافته و یا پیچیده شود .
این لایه های تقویت کننده نخی , سیم های فولادی ( یا هر دو ) هستند . به منظور حفاظت لایه تقویت کننده نیز یک لایه از جنس لاستیک مصنوعی بر روی ان تزریق می شود و روی شیلنگ هیدرولیک شماره مدل و یا اطلاعات فنی شیلنگ درج می گردد.
پیشرفت ها در زمینه مونتاژ شیلنگ هیدرولیک و اتصالات هیدرولیک
شیلنگ های هیدرولیک در طیف گسترده ای ازبخش های بازار در صنعت در سراسر جهان به عنوان وسیله ای برای انتقال گاز و یا مایع فشار بالا در ماشین آلات و فرآیندهای کارخانه صنعتی استفاده می شوند. خطرات نشت احتمالی انتقال مایعات با فشار بالا بسیار زیاد است، بنابراین مکانیسم های ایمنی مورد نیاز را از طریق روش های تست دقیق مورد آزمایش قرار می دهند. تمام آداپتورهای کمکی، اجزاء اصلی اتصالات هیدرولیک (کوپلینگ هیدرولیک)، شیر آلات و سایر اتصالات هیدرولیک شیلنگ هیدرولیک به طور کامل تحت شرایط واقعی برای کنترل پایداری و انعطاف پذیری آزمایش می گردند.
شیلنگ ها اغلب جهت اتصال بیشتر قطعات در هیدرولیک صنعتی بکار برده می شوند.برای همین لازم است افت فشار ایجاد شده در آنها هنگام تعیین سایز در نظر گرفته شود.
واجب است که به طور مدام مونتاژ شیلنگ را بازدید کنید. اگر یکدام از موارد زیر را مشاهده کردید، آنگاه باید دستگاه را به سرعت خاموش کرده و مونتاژ شیلنگ
را تعویض نمایید:
اتصال بر روی شیلنگ لق شده باشد
پوشش (کاور) ضربه دیده، بریده یا چاک خورده باشد (هر پوشش تقویتی که چنین موردی برای آن رخ داده باشد)
شیلنگ سفت، سخت، ترک گرمایی یا زغالی شده باشد
اتصالات شکاف پیدا کرده باشند، ضربه دیده باشند یا خورده شده باشند
اتصالات یا شیلنگ نشتی داشته باشند
تاب و پیچ خوردگی، له شدگی، صاف شدگی در شیلنگ رخ دهد
پوشش سست، نرم، تضعیف شده باشد
رکسان پارسیان پیشرو در ,فروش شیلنگ هیدرولیک,تامین شیلنگ هیدرولیک در کشور می باشد.