En

یونیت هیدرولیک

در ساخت یونیت هیدرولیک می بایست در مخزنش نسبت به محیط بیرونیش از آب بندی مناسبی برخوردار باشد.و به وسیله محافظ و درزگیرای لاستیکی از ورود گردو غبار جلوگیری شود
یونیت هیدرولیک در سایز بزرگ می بایست دارای دریچه جهت بازدید باشد که در مواقع لزوم بدون آنکه در مخزن را برداریم بتوانیم به داخل دسترسی داشته باشیم. این نوع دسترسی در جهت عوض کردن صافی پمپ و همچنین تمیز کزدن استفاده می شود.
جهت جلوگیری از رطوبت به داخل روغن در یونیت هیدرولیک می بایست از مخزن هایی استفاده کرد که قابلیت رطوبت گیر را دارا باشد.
رکسان پارسیان سازنده یونیت هیدرولیک , این افتخار را دارد در حوزه ی طراحی و ساخت سیستم های هیدرولیکی به ویژه یونیت هیدرولیک بر پایه علم و دانش و همچنین تجربه ی زیاد گام بر می دارد.
طراحی,مهندسی,شبیه سازی سیستم و یونیت هیدرولیک,تعمیر و ارتقای سیستم و یونیت های هیدرولیک و مشاوره در زمینه ی بهبود عملکرد یونیت هیدرولیکی و سیستم هیدرولیکی از جمله خدمات رکسان پارسیان به شمار می رود.
یونیت هیدرولیک رکسان پارسیان دارای قابلیت اطمینان بالا,کمترین صدا و حالت بهینه از نظر مصرف انرژی و هزینه می باشد. در طراحی یونیت هیدرولیک از بهترین برندهای اروپایی و نیز طبق نظر و درخواست مشتری استفاده شده است.

رکسان پارسیان بر اساس ویژگی های درخواستی برای عملکرد سیستم هیدرولیکی و شرایط مرزی ارائه شده توسط مشتری,اقدام به طراحی و ساخت و مهندسی یونیت هیدرولیکی می نماید.

برخی از یونیت های هیدرولیک طراحی شده توسط مجموعه رکسان پارسیان:

یونیت هیدرولیک جهت پرچ کردن-Hydraulic Riveting Machine
یونیت هیدرولیکی با ابعاد کوچک- General Use Small Hydraulic Unit
یونیت هیدرولیک جهت پرس-Hydraulic Unit For Press
یونیت هیدرولیکی روغنکاری- Lubrication Unit
یونیت تست هیدرولیک- Hydraulic Test Unit
یونیت هیدرولیکی نیمکت تست هیدرواستاتیک- Hydrostatic Test Bench
یونیت هیدرولیک جهت تستربیرینگ ژنراتور باد-Wind Generator Bearings Tester
یونیت هیدرولیکی کنترل گیره ابز و ماشین آلات- Machine /Tool Clamp Control Hydraulic Unit