En

سیلندر تایراد

سیلندرهای هیدرولیک شامل انواع سیلندر جوشی (کامپکت). میل تایپ، تایراد ، کامپکت و سفارشی می باشند.
شرکت رکسان پارسیان ارائه دهنده انواع سیلندر هیدرولیک از جمله سیلندر تایراد می باشد.و همچنین قادر به طراحی و ساخت جک و سیلندر هیدرولیک می باشد.
سیلندر Tie Rod معمولا در برنامه های کاربردی بسیار سبک به کار می رود و به طور کلی برای تعمیر و یا بسته بندی دوباره در صورت لزوم طراحی شده است.
طیف گسترده ای از انواع سیلندر برای برنامه های سفارشی
طیف گسترده ای از لوازم جانبی نصب فقط برای هر نوع نصب
برای حسگر موقعیت
با NPT موضوع اتصال
مراقبت و نگهداری از ماشین آلات هیدرولیک مستلزم توجه بسیار دقیق به سیلندرهای هیدرولیک موجود در هر قسمت داستگاه دارد. این سیلندرها باید به صورت مرتب مراقبت و نگهداری شوند تا این اطمینان بوجود آید که می توانید تا مدتها به عملکرد درست آنها اعتماد کنید.
در این نوع ازجک ها عموما، بیرون از محیط جک، جهت برقراری استقامت بیشتر، از میله های کششی با جنس فولادی رزوه دار با استحکام زیاد بکار گرفته می شود.
انتهای سیلندر و همچنین میل پیستون تبه وسیله ی نگهدارنده هایی روی جک و پیستون قرار می گیرند. پیستون متشکل از کاسه نمد و رینگ هایی برای آببندی کردن در زمان حرکت در بدنه ی سیلندر می باشد. محافظ میل پیستون و محافظ انتهای سیلندر دو محفظه ی داخل سیلندر هستند که از ابتدای سیلندر تا قسمتی از پیستون و از پیستون تا انتهای سیلندر می باشند، زمانی که روغن به محفظه ی انتهایی سیلندر پمپاژ می شود میل پیستون رو به خارج و هنگامی به محفظه ی میل پیستون پمپاژ می گردد به سمت داخل حرکت می کند.
چه زمانی استفاده از سیلندر Tie-rod یا استوانه جوش داده شده مناسب است؟ پاسخ معمولی این است که سازندگان تجهیزات ثابت به طور کلی به سیلندرهای Tie-rod تکیه می کنند ، زیرا می توان آنها را متناسب با اکثر برنامه های کاربردی منحصر به فرد تنظیم کرد و دارای تعداد زیادی بلوک سوپاپ قابل استفاده است و آنها را برای پیکربندی در ماشین آلات ساده تر می کند. این باعث کاهش سایر دریچه های مورد نیاز برای انجام کار مورد نظر می شود و به کاهش هزینه کمک می کند.