En

ساخت و طراحی هیدرولیک

محصولات هیدرولیکی درانواع و اقسام مدل ها و برند ها عرضه می گردد.پاورپک هیدرولیک,پمپ ها و شیرآلات و آکومولاتور وسیلندر های هیدرولیکی از ادوات شاخص صنعت هیدرولیک می باشد که در صنعت کاربرد بسزایی را ایفا می نمایند.
ادوات و محصولات صنعت هیدرولیک بسیار پیچیده و گسترده است و امروزه کمتر شرکتی می تواند این حجم از محصولات را پوشش دهدو بتواند در زمینه طراحی هیدرولیک و همچنین ساخت هیدرولیک,ساخت سیستم هیدرولیک و طراحی سیستم هیدرولیک به طور گسترده فعالیت نماید.و از طرفی با افزایش محصولات تقلبی سخت می توان منبعی را پیدا نمود که محصولات هیدرولیکی با برند های معتبر جهان از جمله رکسروت را برای مشتریان خود تهیه نماید.
مهمترین بحث در مورد محصولات هیدرولیکی کارایی و قدرت آن می باشد بنابراین صنعت ها با توجه به نوع کار و مقدار بار و فشار مورد نظر محصولات هیدرولیکی خود را انتخاب می نمایند و بخاطر حساس بودن کار مهم است چه محصولی با چه کیفیتی را برای کار خود برگزینند.
از همین رو شرکت رکسان پارسیان پیشرو در صنعت هیدرولیک و پنوماتیک و با بیش از چندین سال سابقه در این صنعت تمامی ادوات هیدرولیکی و پنوماتیکی را با معتبرترین برندهای صنعت هیدرولیک و پنوماتیک تامین می نماید.افتخار در زمینه طراحی هیدرولیک و همچنین ساخت هیدرولیک فعالیت دارد.ساخت سیستم هیدرولیک و طراحی سیستم هیدرولیک از تخصص های رکسان پارسیان به حساب می آید.

مهمترین فعالیتهای واحد طراحی و مهندسی رکسان پارسیان بشرح ذیل می باشد:
1- ساخت هیدرولیک,طراحی هیدرولیک,ساخت سیستم هیدرولیک,طراحی سیستم هیدولیک و پنوماتیک مورد نیاز صنایع مختلف بر اساس قطعات و محصولات موجود در کشور
2- طراحی پاورپک ( یونیت ) هیدرولیک و پنوماتیک بر حسب خروجی مورد نیاز
3- ساخت جک‌ هیدرولیک و پنوماتیک برحسب سفارش کارفرما. طراحی و اجرای انواع بالابرهای هیدرولیک ( همراه با تحلیل دینامیکی و استاتیکی نرم افزاری در شرایط واقعی کارکرد قبل از ورود به پروسه ساخت برای احراز صحت طراحی )
4- امکان سنجی، طراحی مفهومی و ساخت خطوط اتوماسیون (انواع عملگر و بازوی روباتیک ) بر حسب شرایط کاری خط (مکانیزم مربوطه، گشتاور و بار اعمالی، سیال عامل و ...)
5- بهینه سازی فرایند ت